09.02.2024.

IV Міжнародная навукова-практычная канферэнцыя "Музеефікацыя фартэфікацыйных збудаванняў: праблемы і шляхі іх вырашэння"

Навуковы супрацоўнік Смаргонскага гісторыка-краязнаўчага музея Вольга Самаркіна прыняла ўдзел у IV Міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі "Музеефікацыя фартэфікацыйных збудаванняў: праблемы і шляхі іх вырашэння", якая праходзіла 8 і 9 лютага 2024 г. у г. Смаленску Расійскай Федэрацыі.

IV Международная научно-практическая конференция "Музеефикация фортификационных сооружений: проблемы и пути их решения"

Научный сотрудник Сморгонского историко-краеведческого музея Ольга Самаркина приняла участие в IV Международной научно-практической конференции "Музеефикация фортификационных сооружений: проблемы и пути их решения", которая проходила 8 и 9 февраля 2024 г. в г. Смоленске Российской Федерации.